Webbplatsen använder cookies för att hjälpa oss ge dig den absolut bästa upplevelsen när du besöker oss. Läs mer om vår cookiepolicy. Genom att godkänna detta meddelande godkänner du vår användning av dessa cookies samt att du har informerats.

Kontakta oss på Hedin Construction

Här möter du våra kontaktpersoner. Söker du någon hos oss som inte är med nedan eller har någon fråga så når du oss på 031-785 15 00 eller info@hedinconstruction.se. Varmt välkommen!

Emil LöverydSilhuett av en manSilhuett av en kvinnaSilhuett av en person

Emil Löveryd

VD och Koncernchef
emil.loveryd@hedinconstruction.se072-885 34 10
Tomi KhoshdelSilhuett av en manSilhuett av en kvinnaSilhuett av en person

Tomi Khoshdel

Regionchef, Stockholm
tomi.khoshdel@hedinconstruction.se073-979 44 36
Mathias SvenssonSilhuett av en manSilhuett av en kvinnaSilhuett av en person

Mathias Svensson

Biträdande Arbetschef Samhällsbyggnad, Göteborg
mathias.svensson@hedinconstruction.se072–885 34 11
Jonas PetterssonSilhuett av en manSilhuett av en kvinnaSilhuett av en person

Jonas Pettersson

VD Hedin Construction Byggservice
jonas.pettersson@hedinconstruction.se072-885 34 81
Petter LarssonSilhuett av en manSilhuett av en kvinnaSilhuett av en person

Petter Larsson

Arbetschef, Hedin Construction Byggservice
petter.larsson@hedinconstruction.se072-885 34 31
Mats HolkertSilhuett av en manSilhuett av en kvinnaSilhuett av en person

Mats Holkert

Arbetschef, Hedin Construction Snickeri
mats.holkert@hedinconstruction.se070-185 15 52

Amra JulardzijaSilhuett av en manSilhuett av en kvinnaSilhuett av en person

Amra Julardzija

Projektutvecklare
amra.julardzija@hedinconstruction.se
Jonas SjöströmSilhuett av en manSilhuett av en kvinnaSilhuett av en person

Jonas Sjöström

Inköpschef
jonas.sjostrom@hedinconstruction.se
Patrik ÖbergSilhuett av en manSilhuett av en kvinnaSilhuett av en person

Patrik Öberg

Ekonomichef
patrik.oberg@hedinconstruction.se
Anna-Lena MolinSilhuett av en manSilhuett av en kvinnaSilhuett av en person

Anna-Lena Molin

Marknads- & kommunikationsansvarig
anna-lena.molin@hedinconstruction.se

Våra kontor

Hedin Construction AB

Box 80
431 21 Mölndal
Telefon: 031-785 15 00
Fax: 031-785 15 70
Besöksadress:
Johannefredsgatan 5, Mölndal

Hedin Construction AB

Haukadalsgatan 5, plan 3
164 40 Kista
Telefon: 08-580 354 00
Fax: 031-785 15 70

Besöksadress:
Haukadalsgatan 5, plan 3, Kista

Hedin Construction Byggservice AB

Box 80
431 21 Mölndal
Telefon: 031-785 15 00
Fax: 031-785 15 70
Besöksadress:
Johannefredsgatan 5, Mölndal

Hedin Construction Snickeri AB

Box 80
431 21 Mölndal
Telefon: 031-785 15 00
Fax: 031-785 15 70
Besöksadress:
Holmvägen 56, Göteborg